Naujienos

Lietuvos valstybės atkūrimo diena
2014-02-17

Vasario 16 d. minėjimas mūsų namuose vyko jaukioje betarpiškoje aplinkoje. Vaikai dalinosi savo žiniomis apie vasario 16 d. įvykius, darbuotojai papildė jų žinių bagažą jiems dar nežinomais istoriniais faktais.


 
Į namus grįžo vaikų pieštas paveikslas iš Afganistano
2014-02-11

Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios kovo apygardos 8-osios rinktinės Vilniaus regiono karo prievolės ir atrankos skyriaus kariai sausio 23 d. atvyko į globos namus su vaikų pieštu paveikslu ir padėka už paramą Lietuvos kariams vykdant taikos palaikymo misiją Afganistano Islamo Respublikoje.


 
Pramogos iš „CSC Baltic“ gausybės rago
2014-02-11

Pramogos globos namų ugdytiniams iš „CSC Baltic“ gausybės rago byra ir toliau... Esame neapsakomai dėkingi „CSC Baltic“ kolektyvui už 2014 m. sausio 6 dieną dovanotą mums interaktyvųjį vaidinimą „Mažasis princas“ ir jaukų bendravimo džiaugsmą!


 
2014-02-11

Globos namų ugdytiniai nuoširdžiai dėkoja dosniam 2013 metų „Kalėdų seneliui“, kuris labai atidžiai skaitė kiekvieno vaiko laišką ir išpildė jo norą. Vaikų atminty ilgam išliks nuoširdus dėkingumas JAV ambasados bičiuliams už nepaprastą kalėdinį džiaugsmą, už dėmesį, skirtą kiekvienam individualiai.


 
Svečiuose Technologijų ir inovacijų centras
2013-12-23

Gruodžio 13 d. mūsų namus aplankė ir kūrybinę veiklą organizavo Technologijų ir inovacijų centro (TIC) kolektyvas. Vaikai su TIC darbuotojais dekoravo keramikinius puodelius, šie puodeliai bus išdeginti ir grąžinti vaikams naudojimui. Tariame nuoširdų Ačiū TIC kolektyvui už organizuotą prasmingą veiklą mūsų namų vaikams.


 
Svečiuose Kresa
2013-12-23

Artėjant Kalėdoms, gruodžio 15 d., su gausiomis vaišėmis ir dovanomis globos namuose apsilankė Tadeušo Kresos šeima iš Lenkijos Respublikos. Tariame nuoširdų ačiū už kasmetines dovanas, dėmesį bei rūpestį.


 
,,Bright purple“ apsilankymas
2013-12-23

Gruodžio 18 dienos popietę į Pabradės vaikų globos namus atvyko ,,Bright purple“ komanda, norėdama susipažinti su vaikais, jų gyvenimu, pasiekimais, poreikiais, norais.


 
Šeštadienio popietė šokio ritmu...
2013-12-23

Gruodžio 7 d. džiaugėmės kasmetiniu Anastasijos Dichtar ir šokių grupės USB ir Uppercut Crew apsilankymu globos namuose. Ritminga muzika, rodomi šokio judesiai ir puiki nuotaika išjudino kiekvieną bei suteikė daug gerų emocijų. Nuoširdžiausi linkėjimai ir padėka už smagias akimirkas ir puikiai praleistą laiką kartu, šiltą bendravimą ir dovanėles vaikams.


 
Kelionė į grožio pasaulį
2013-11-07

Pabradės vaikų globos namų vaikai tęsia dalyvavimą renginyje „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“. Spalio 25 dieną vaikai apsilankė pas ponią Lilę, jos grožio salone ir vilnos karšykloje. Salono kosmetologė Oksana papasakojo apie savo darbą, jį vaizdžiai pademonstravo - vienai iš ugdytinių padarė makiažą


 
Vaikai girininko pėdomis
2013-10-11

Valstybės vaiko teisių apsaugos tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos jau antrą rudenį organizuoja renginį „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“.