Naujienos

Mažo žmogaus didelis pasaulis… Pasaulis, kuriame vaikai turi jaustis saugūs.
2014-06-11

Birželio 5 dieną globos namų kiemelyje vyko graži ir jauki šventė skirta Tarptautinei vaikų gynymo dienai paminėti, kurią organizavo daugiametis globos namų draugas ir remėjas iš Vokietijos gerb. Werner Matutat.


 
Popietė su JAV ambasados darbuotojais
2014-06-11

Birželio 4 d. mūsų namus aplankė JAV ambasados darbuotojai su savo šeimomis.


 
Užgavėnių šventė
2014-03-10

Užgavėnės – linksma ir judri šventė. Kaip ir kasmet, ji vėlgi buvo švenčiama mūsų namuose.


 
Lietuvos valstybės atkūrimo diena
2014-02-17

Vasario 16 d. minėjimas mūsų namuose vyko jaukioje betarpiškoje aplinkoje. Vaikai dalinosi savo žiniomis apie vasario 16 d. įvykius, darbuotojai papildė jų žinių bagažą jiems dar nežinomais istoriniais faktais.


 
Į namus grįžo vaikų pieštas paveikslas iš Afganistano
2014-02-11

Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios kovo apygardos 8-osios rinktinės Vilniaus regiono karo prievolės ir atrankos skyriaus kariai sausio 23 d. atvyko į globos namus su vaikų pieštu paveikslu ir padėka už paramą Lietuvos kariams vykdant taikos palaikymo misiją Afganistano Islamo Respublikoje.


 
Pramogos iš „CSC Baltic“ gausybės rago
2014-02-11

Pramogos globos namų ugdytiniams iš „CSC Baltic“ gausybės rago byra ir toliau... Esame neapsakomai dėkingi „CSC Baltic“ kolektyvui už 2014 m. sausio 6 dieną dovanotą mums interaktyvųjį vaidinimą „Mažasis princas“ ir jaukų bendravimo džiaugsmą!


 
2014-02-11

Globos namų ugdytiniai nuoširdžiai dėkoja dosniam 2013 metų „Kalėdų seneliui“, kuris labai atidžiai skaitė kiekvieno vaiko laišką ir išpildė jo norą. Vaikų atminty ilgam išliks nuoširdus dėkingumas JAV ambasados bičiuliams už nepaprastą kalėdinį džiaugsmą, už dėmesį, skirtą kiekvienam individualiai.


 
Svečiuose Technologijų ir inovacijų centras
2013-12-23

Gruodžio 13 d. mūsų namus aplankė ir kūrybinę veiklą organizavo Technologijų ir inovacijų centro (TIC) kolektyvas. Vaikai su TIC darbuotojais dekoravo keramikinius puodelius, šie puodeliai bus išdeginti ir grąžinti vaikams naudojimui. Tariame nuoširdų Ačiū TIC kolektyvui už organizuotą prasmingą veiklą mūsų namų vaikams.


 
Svečiuose Kresa
2013-12-23

Artėjant Kalėdoms, gruodžio 15 d., su gausiomis vaišėmis ir dovanomis globos namuose apsilankė Tadeušo Kresos šeima iš Lenkijos Respublikos. Tariame nuoširdų ačiū už kasmetines dovanas, dėmesį bei rūpestį.


 
,,Bright purple“ apsilankymas
2013-12-23

Gruodžio 18 dienos popietę į Pabradės vaikų globos namus atvyko ,,Bright purple“ komanda, norėdama susipažinti su vaikais, jų gyvenimu, pasiekimais, poreikiais, norais.