Naujienos

Mes - socialinės akcijos “Įmonių dienos vaikams ir su vaikais” dalyviai: pasieniečio profesija
2014-10-31

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos jau trečią rudenį organizuoja socialinę akciją “Įmonių dienos vaikams ir su vaikais”, kurioje aktyviai dalyvauja ir Pabradės vaikų globos namų globotiniai.


 
2014-10-27

Vykdant prevencinę veiklą 2014 m. spalio 21 dieną globos namuose darbuotojams talkino Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Aloyza Aglinskienė ir Ingrida Kazakevičienė.


 
2014-10-27

2014 m. spalio 18 dieną savanorių globėjų iš VšĮ Urbanistinio Šokio Teatro “Low Air” dėka globos namų vaikai apsilankė šokio spektaklyje “Kelionė namo”. Iš spektaklio globotiniai grįžo kupini įspūdžių, sužavėti ir apžavėti.


 
2014-07-28

Pabradės vaikų globos namus jau kelerius metus sieja graži partnerystė su JAV ambasados darbuotojais. Jie dėmesingi kiekvieno globotinio individualiems materialiniams ir intelektualiniams poreikiams: organizuoja įspūdingas šventes, lepina vaikus neįprastomis dovanomis, apdovanoja kiekvieną vaiką asmenišku besąlygišku ir nuoširdžiu rūpesčiu nuolat su jais bendraudami, įsiklausydami į vaikų norus, pageidavimus ir svajas, padėdami gerinant jų gyvenimo sąlygas.


 
Linksmybės pramogų ir nuotykių parke ,,Tarzanija”
2014-07-07

“Tarzanija” - didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione. Pabradės vaikų globos namų globotiniai, ,,CSC Baltic” paramos dėka, 2014-06-26 turėjo galimybę apsilankyti šiame pramogų ir nuotykių parke.


 
Pažintis su su Nacionaline M. K. Čiurlionio meno mokykla
2014-06-11

Birželio 2 dieną globos namų vaikai puikiai praleido dieną Vilniaus mieste. Į kelionę leidomės traukiniu, kad vaikai galėtų pasigrožėti gamtos vaizdais pro traukinio langus.


 
Apsilankymas Nacionaliniame operos ir baleto teatre, jubiliejiniame 40-ajame ,,Dainų dainelės” konkurse
2014-06-11

Birželio 1 d., Vaikų gynimo dienos proga, ,,Rotary” klubas mūsų globotiniams dovanojo išvyką į jubiliejinį 40-ąjį ,,Dainų dainelės” konkursą Nacionaliniame Operos ir baleto teatre.


 
Mažo žmogaus didelis pasaulis… Pasaulis, kuriame vaikai turi jaustis saugūs.
2014-06-11

Birželio 5 dieną globos namų kiemelyje vyko graži ir jauki šventė skirta Tarptautinei vaikų gynymo dienai paminėti, kurią organizavo daugiametis globos namų draugas ir remėjas iš Vokietijos gerb. Werner Matutat.


 
Popietė su JAV ambasados darbuotojais
2014-06-11

Birželio 4 d. mūsų namus aplankė JAV ambasados darbuotojai su savo šeimomis.


 
Užgavėnių šventė
2014-03-10

Užgavėnės – linksma ir judri šventė. Kaip ir kasmet, ji vėlgi buvo švenčiama mūsų namuose.