Naujienos

2015-01-13

Šventinio maratono finale...

2015 m. sausio 9 d. globos namų vaikai nekantriai laukė svečių iš UAB “CSC Baltic”. Nuskambėjus nualmėjus kalėdiniam ir naujametiniam šurmuliui nuolatiniai rėmėjai tądien ypač žiemišku keliu vežė vaikams dar kalėdomis dvelkiančių dovanų. Įteikė iš pažiūros jie vaikams ne tiek ir daug, vos vieną maišelį...Tačiau kiek iš jo pažiro dovanų kuponų...ir kinas, ir boulingas, ir sniego arena Druskininkuose, nuotykių parkas, netgi pasijodinėjimas žirgais... Pirmomis susitikimo akimirkomis vaikams vis dar sunku buvo suvokti, kad pildosi jų svajonės.

Dėkojame UAB ”CSC Baltic” kolektyvui už rūpestingą ir dosnų vaikų kalėdinių svajonių išpildymą, jiems dovanotą džiaugsmą, naujus potyrius ir šiltas susitikimo akimirkas.

   

2015 m. sausio 29 dieną pabiro pasklido 35 Pabradės vaikų globos namų ir dienos centro “Arcus” vaikai po didįjį Akropolį Vilniuje. Kiekvienas pats rinkosi sau pramogų barą - kinas, čiuožimas ant ledo, boulingas, pietūs picerijose... Pramogos nuotykių parke, dažasvydis... Šurmulio, klegesio, linksmybių ir gerų emocijų tikrai netrūko!

Pramogos tęsėsi vasario 17 dieną - vaikai šėlo Druskininkų Snow Arenoje! Tokia išvyka vaikams buvo pirma ir nepakartojama. Ir visa tai nuolatinių globos namų rėmėjų dėka.

Tariame nuoširdų ačiū UAB “CSC Baltic” kolektyvui.


 
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Naujas komentaras

Jūsų vardas
Komentaras
Apsaugos kodas secimg