Naujienos

2017-08-13

Vasaros kelionės tęsiasi...

    Vaikų vasaros kelionės ir pramogos tęsiasi... Kol vieni vaikai svečiuojasi Lenkijos Respublikos piliečių šeimose, lepinami jų dėmesiu ir rūpesčiu, kiti puikiai laiką leidžia lietuviškose vasaros stovyklose.

    Liepos 9 - 18 dienomis penki jaunuoliai stovyklavo Molėtų rajone, Labanoro girios prieglobstyje, šalia “Ešerinio” ežero įsikūrusioje stovykloje “Tolieja”. Stovyklautojai ne tik smagiai pramogavo gamtoje žaisdami sporto aikštynuose, maudydamiesi ežere, aktyviai dalyvaudami vakaro pasakos, muzikos vakaruose, diskotekose, bet ir dalyvavo naudinguose teminiuose užsiėmimuose. Stovyklos dienotvarkė buvo pagrįsta tolerancijos, pilietiškumo, asmeninių kompetencijų ugdymo ir sveikatos prevencijos temomis, aktualiomis šiuolaikiniame socialiniame ir asmeniniame gyvenime. Ir merginos, ir vaikinai grįžo puikiai nusiteikę, neįprastai turiningai praleidę laiką.

    Nuo rugpjūčio 7 dienos dvi merginos stovyklauja VšĮ Urbanistinio Šokio Teatro “Low Air” organizuotoje šokių vasaros stovykloje Bijūnų k., Trakų r. Puikus oras, intensyvi ir įdomi dienotvarkė tikrai neleidžia joms nuobodžiauti!

 

    

 
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Naujas komentaras

Jūsų vardas
Komentaras
Apsaugos kodas secimg