Naujienos

Kovo 11 - ąją
2018-03-16

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, puoselėdami vaikų tautiškumo ir vienybės jausmą, dalyvavome šv. Mišiose Pabradės šventosios Mergelės Marijos šeimos karalienės bažnyčioje, vėliau - šventinėje eisenoje į Pabradės žemutinį skverą, kuriame kartu su ten susibūrusia miesto bendruomene išskleidėme įspūdingo dydžio Lietuvos trispalvę ir Lietuvos istorinę vėliavą!


 
Kovo 8-oji
2018-03-16

Gražią, pavasariu dvelkiančią šventę - Tarptautinę moters dieną - mūsų mažoje, darnioje globos namų bendruomenėje paminėjome dalindamiesi sveikinimais ir palinkėjimais.


 
Sulaukėme svečių
2018-03-16

Kovo 4 d. popietę mus aplankė ilgamečiai partneriai ir draugai iš Lenkijos Respublikos, pati draugijos ,,Otwarty Dom” pirmininkė Irena Stankevič su kolegėmis.


 
VASARIO 16 - OJI
2018-03-16

Pabradės vaikų globos namų bendruomeninio padalinio vaikai ir darbuotojai Vasario 16 - ąją noriai jungėsi prie Pabradės bendruomenės ,,Domus” organizuotos pilietinės akcijos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.


 
Kelionė
2018-03-13

Vasario 22 dieną turėjome progą papramogauti mūsų rėmėjų Norian ACCOUNTING UAB dėka, ne jie finansavo vaikų išvykos į Vilnių išlaidas.


 
Užgavėnės
2018-03-13

Mūsų rūpintiniai kartu su socialine darbuotoja linksmai ,,žiemą varė” Pabradės miesto kultūros centro organizuotoje Užgavėnių šventėje Pabradės miesto žemutiniame parke.


 
Sausio 13-oji - mes vieningi
2018-03-13

Pabradės vaikų globos namų bendruomeninio vaikų globos padalinio rūpintiniai prisijungė prie visoje Lietuvoje vykstančios visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.


 
2018-03-13

Žiemos atostogos vaikams - laukiamiausias įvykis. Jie su džiaugsmu ir nekantriai laukia kelionės į Lenkijos Respublikos piliečių šeimas, su kuriomis bičiuliaujasi ne vienerius metus, puoselėja šiltus ir artimus ryšius.


 
Šaškių tyrnyras “DOMUS”
2017-12-13

Spalio 19 d. Pabradės vaikų globos namų pastate mūsų partneriai Pabradės bendruomenė DOMUS organizavo šaškių turnyrą.


 
Svečiuose vėl OpusCapita Accounting kolektyvo nariai
2017-12-13

Spalio 5 d. mus vėl aplankė OpusCapita Accounting kolektyvo nariai. Susitikimas su bičiuliais buvo planuotas iš anksto ir labai laukiamas. Jam ruošėsi ir namų šeimininkai, ir mūsų bičiuliai. Vaikai kepė pyragą, o draugai pasirūpino dovanomis, skanėstais ir, žinoma, gera nuotaika.