Naujienos

2018-03-13

Kelionė

     Vasario 22 dieną turėjome progą papramogauti mūsų rėmėjų Norian ACCOUNTING UAB dėka, ne jie finansavo vaikų  išvykos į Vilnių išlaidas.

 

    Į Vilnių vykome Pabradės ,,Ryto” gimnazijos mokykliniu autobusu. Esame už tai dėkingi gimnazijos direktorei Laimai Markauskienei.

 

    Vilniuje iš pradžių užsukome į rėmėjų ofisą. Mus maloniai pasitiko generalinė direktorė Lina Maroščikienė, darbuotojos Oksana Grakauskienė ir Adėlė Kublickaitė. Prie arbatos puodelio vyko pokalbis apie įmonės veiklą. Buvo parodytas patalpos, kuriose dirba jauni, veržlūs žmonės.

 

    Pasisvečiavę vykome į Energetikos ir Technikos muziejų. Apžiūrėjome muziejaus eksponatus - tapome aktyviais pažinimo proceso dalyviais! Gidas skaitė įdomią paskaitą apie žmogaus suvokimą erdvėje. Mes ne tik pasyviai klausėmės, bet ir aktyviai dalyvavome eksperimentuose. Labai patiko!

 

    Mūsų išvyką vainikavo pasibuvimas Vilniaus Akropolyje. Pasiskirstėme grupelėmis: vieni nuėjo čiuožti ant ledo, kiti ėjo žaisti boulingą. Smagiai praleidome laiką. Buvo taip įdomu, kad praradome laiko nuovoką. Išvykos pabaigoje dar užsukome į Macdonaldą. Skaniai užkandę laimingi grįžome namo.

 

AČIŪ rėmėjams už turiningai praleistą laiką ir nepakartojamas ekskursijos akimirkas! 


      

 
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Naujas komentaras

Jūsų vardas
Komentaras
Apsaugos kodas secimg